Nabízíme širokou škálu elekroinstalačních prací

Zajistíme vám realizaci jakékoliv zakázky slabo, nebo silnoproudých rozvodů, vč. projektování a následných revizí.

Součástí naší standardní nabídky je:

Zde najdete potřebné certifikáty

Fotogalerie:

Nabízíme vysokojakostní svařování

Zabýváme se vysoko jakostním svařováním. Nejčastěji provádíme svařování elektrickým obloukem v ochranném proudu plynu metodou MIG, MAG,
TIG (tzv. CO2). Svařujeme nejrůznější druhy oceli a nerezu. Malé i velké konstrukce. Nabízíme služby jak pro kusové sváření tak pro
sériovou výrobu. Naší snahou je dlouhodobě zaměstnávat kvalitní a zodpovědné zaměstnance.Zaměstnáváme vysoce kvalifikované svářeče s
certifikací dle evropských platných norem. Odborné vzdělání je pro nás prioritou.

Součástí naší standardní nabídky je:

Fotogalerie:

Jsme ryze česká společnost

Máme 30 let zkušeností

V oboru elektro působíme od roku 1986. Za tuto dobu jsme realizovali mnoho elektroinstalaci po cele republice. V oboru elektroinstalací máme tedy mnohaleté zkušenosti, které jsme nasbírali během stovek realizací po celé ČR. Ruku v ruce s realizacemi elektroinstalací provádíme revize elektrických zařízení s oprávněním výbuchy atd. V minulosti jsme pracovali na projektech např. pro spol. Veolia ČR, Elektrárnu Třebovice, nebo Teplárny Karviná, ale i pro menší společnosti, jako např. Ampluservis a.s. Máme za sebou realizace a revize stovek objektů zajišťujících teplo a dodávky energií pro Vaše domácnosti, ale i pro firmy a těžký průmysl. Proto jsme přesvědčeni, že jsme dostatečně kvalifikováni poradit vám jak s elektroinstalacemi nejrůznější povahy, tak i s fotovoltaickými elektrárnami. Ukázky našich elektroinstalací najdete v sekci reference.

Partnerství je pro nás důležité

Rádi se pochlubíme našimi obchodními partnery, pro které jsme udělali mnoho dobré práce

Váháte s rozhodnutím?

Nechte si poradit a zodpovědět zejména technické a dotační otázky, které vám pomohou s rozhodováním, zda si FVE pořídit.

Program Nová zelená úsporám

zde se dozvíte vše o programu Nová zelená úsporám
DOTACE

Čas na změnu

Hledáte odpovědi?

Technologie FVE v současné době velmi pokročila a proto je možné ji instalovat prakticky na každý RD, popř. garáž, či na pozemek.

Oslovte zavedenou firmu, která vás provede úskalími rozhodování, zda zvolit ostrovní systém, či systém s připojením k síti NN, otázkami výkonu FVE apod. 

Dotace jsou při rozhodování důležitým momentem a proto je potřeba mít v této otázce jasno. Renomovaná firma vám tuto otázku jistě náležitě osvětlí.

V dnešní době zejména úspora el. energie, ale samozřejmě je potřeba se důkladně věnovat nastavení, údržbě a pravidelnému servisu celé technologie, což vám zaručí bezproblémový chod a max. užitek.

Sídlo firmy:

Na Náhonu 1123/20

702 00  Ostrava

Telefon:

Tel : +420 555 444 267

GSM: +420 739 365 515

Kontaktujte nás

© 2022 All rights reserved​

BY KRAKOWSKI