VOLNÁ MÍSTA – elektro

V současné době máme tyto volné pozice:

Hledáme šikovné samostatné lidi – bez rozdílu věku pro dlouhodobou interní i externí spolupráci.

ELEKTRIKÁŘ – pro silnoproudá nebo slaboproudá zařízení

VEDOUCÍ TECHNICKÝ PRACOVNÍK

REVIZNÍ TECHNIK – ELEKTRO

ELEKTRIKÁŘ pro silnoproudá nebo slaboproudá zařízení

NÁPLŇ PRÁCE:  Vaším hlavním úkolem bude, provádění veškeré činnosti týkající se slaboproudých nebo silnoproudých vedení. Montáž, rekonstrukce, opravy a zapojování elektrických zařízení. Jedná se o práci na daných projektech regionu Ostrava a okolí, převážně týkajících se elektroinstalačních rozvodů a zařízení.

POŽADUJEME

  • SOU elektrotechnické (obor silnoproud nebo slaboproud)
  • platné osvědčení vyhl. č.50/1978Sb
  • časová flexibilita, ochota cestovat v rámci Moravskoslezského kraje
  • bezúhonnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, týmová spolupráce

UVÍTÁME

  • řidičské oprávnění skupiny B vítáno
  • jiná oprávnění vítána, znalost čtení výkresové dokumentace

NABÍZÍME

  • Odborný a karierní růst
  • Perspektivní zaměstnání
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Přátelské prostředí

NÁPLŇ PRÁCE  Vaším hlavním úkolem bude odpovědnost za technickou realizaci zakázek, (práce na daných projektech regionu Ostrava a okolí) převážně týkajících se elektroinstalací, jednání s ostatními firmami na stavbě, účast na kontrolních dnech, dohled nad provedením jednotlivých úkolů, vedení týmu podřízených pracovníků, řešení technických problémů.

POŽADUJEME

  • SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnického směru podmínkou
  • Praxe v oboru elektromontáží nebo revizí min. 10 let
  • Znalosti slaboproudých nebo silnoproudých rozvodů
  • technické a organizační schopnosti
  • Osvědčení z Vyhl. 50/78 Sb., § 7,8,
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

NABÍZÍME

  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon, notebook

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Popis pozice:

  • zpracovávání zprávy o revizi elektrických zařízení
  • kontrola záznamů o prohlídkách, zkouškách a měřeních provedených na technickém zařízení
  • kontrola vybavení technického zařízení výstražnými tabulkami a značkami
  • ověření stavu rozvodů, ověření splnění požadavků na odbornou úroveň obsluhy
  • vystavování protokolů a úředních osvědčení
  • vedení evidence termínů revizí

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • oprávnění dle platné legislativy ČR
  • osobní přístup ke klientům
  • ochotu učit se novým věcem a rozvíjet své pracovní dovednosti
  • samostatnost a vysoké pracovní nasazení
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • práce s PC (e-mail, internet, Microsoft Word, Microsoft Excel)

Nabízíme:

  • zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • kvalitní zázemí a podporu společnosti
  • pravidelná produktová a rozvojová školení
  • možnost pracovat ve Vámi vybrané lokalitě
  • různé formy finančních benefitů (služební automobil, mobilní telefon, atd.)

Kontakt:

email: elektro@krakowski.cz

mob: +420 737 200 371